לקנות SizeGenetics בארה”ב עם Money Back Guarantee

מהו SizeGenetics?

בשם, אנשים עלולים לחשוב כי SizeGenetics הוא כלי שיכול לעשות מניפולציה גנטית. מניפולציה גנטית בדרך כלל עוסקת DNA. בעוד האמת היא שאין מה לעשות עם מניפולציה גנטית באמצעות שינוי ה- DNA.

אז, אני נושם-נשיפה ואת והשהייה להירגע. מותג זה מציג הגדלת המין של הזכר מאוד מפורסם. דרך שנים של ניסיון, בין מוצרים אחרים, זה ידוע להיות הכי טוב. זה כבר עזר גברים בכל רחבי העולם עם בעיית גודל הפין יש הרפתקה מדהימה בחדר השינה. החלק הפנימי החיה ישוחרר.

לקנות SizeGenetics החברה

SizeGenetics ייתן עושה את המוצר את הכסף בחזרה אם לא עובד

SizeGenetics למחוק את כל הדאגות כי בדרך כלל באים דעתך. מה זה יהיה? קניית מכשיר לעשות הפין שלך גדול יותר, עלול לגרום לך לדאוג מכך. עם זאת, בגלל המבחן הקליני הוכח על ידי דגימה כמה, אתה תהיה מופתע עד כמה SizeGenetics להגדיל את הפין שלך. אודות הבטיחות, אתה לא צריך לדאוג. המבטיחות ביותר הוא הערובה. הם יתנו את הכסף בחזרה אם גודל הפין שלך נשאר זהה. זה אומר שאתה לא תאבד דבר.

שיקולים רבים לקנות SizeGenetics

הבטיחות חשובה

בשוק, יש כל כך הרבה מוצרים טוענים כי כדי להיות הכי טוב. הביקוש על מרחיבי פין מגדיל באופן דרסטי כתשובה של הפחדים של הגברים. זו הסיבה מדוע המוצרים הם תחרותיים. המחירים, העבודות והתוצאות מגיעים במגוון רחב. ישנן כמה טוב מרחיבים אמיתיים שיכול לתת את ההבדל הגדול בין לפני ואחרי הגודל.

התוצאה הגדולה זה לא מספיק. השני בחשיבותו של המוצר הוא הבטיחות. עם זאת, זה לעתים קרובות נדחק הצידה. זאת משום שכמה אנשים באמת נואש וכוח תוצאה מהירה. למרבה הצער, מוצרים רבים באמת לתת את התוצאות קסם אבל הם לא בטוחים לבריאות האדם.

רוב המרחיבים המהירים הקסומים הללו אין אומץ לטפל של אחרי מכירה. למעשה, עמוק בליבם, הם כבר יודעים שהמוצרים עלולים לקחת סיכון על הבריאות של אנשים. יותר מ 17 שנתי ניסיון, את הלקוחות נתנו משוב.

במהלך אותו פרק זמן, היצרנית עשתה התקדמות על העיצוב וכל בנוגע למוצר. יום אחר יום, המוצר ילך וישתפר. בגלל השלמות של המכשיר, SizeGenetics יש מוסמך (על ידי רופאים) ככלי סוג 1 הרפואי עבור פיזיותרפיה. הוא גם קיבל חותמת מן הבריאות האירופאי CE.

מוצר זה מוסיף נוחות נוספת. זה גם הוכחות כי מכשיר זה שואף קשה כדי למזער אפשרות פציעה בעת השימוש במכשיר. האיכות נתפסה גם מן החומר. SizeGenetics להשתמש בחומרים השייכים כיתה רפואית. כאשר העור האנושי אנשי קשר במכשיר, זה בסדר.

המכשיר יכול להיות מוקע בנוחות על אזור הערווה. זה גורם הפין שלך מאובטח יותר קל לשים על. המותג גם הבטחות כי המכשיר לא יפריע לך פעילויות כגון הטלת שתן, יחסי ופעילויות אחרות.

SizeGenetics מביא את ההבדל. מכשיר זה כבר להיות בעסק במשך זמן רב כל כך. אם זה היה תוצאה רעה, אתה לא רואה את זה בשוק יותר. אבל, הנה אנחנו. אנחנו נמצאים כאן כדי לצפות הצלחה נוספת של SizeGenetics ב פין הארכה. שתי מילים שיכולות לתאר, הם מצליחים לחסוך. שתי מילים אלה אינן מעל ההייפ. הרקורד, הדירוג, ואת דעתו של האנשים הם די והותר כדי הוכחה לטובתם.

איך SizeGenetics עבודה

אם אין מה לעשות עם מניפולציה DNA, כך, איך זה עובד המכשיר הזה? זו השאלה שעלולה לצוץ בראשכם. כמו כן, ההצהרה של הבטיחות שתוסבר כאן. SizeGenetics משתמשת מתיחה על פין.

כאשר הפין במצב רפוי, המכשיר יהיה להאריך אותו. זהו ההבדל בין המכשיר הזה ומוצרים אחרים. מוצרים אחרים מבטיחים להאריך את האורך. זה עושה להאריך כשייגמר להגיע לרמה הגבוהה ביותר, אבל כשזה נגמר, האורך חוזר לקדמותו.

SizeGenetics יכול לעשות את שניהם, להגדיל את אורך הפין רפוי ולהגביר את אורך הפין במהלך זקפה. הארכת הפין כי ניתן להגיע הוא כ 2 ס”מ. למעשה, העיקרון משמש גם על ידי מפתחי גוף. הטכניקה דומה. זה כמו “חדר כושר פין”.

השריר אומן על ידי המתח. ואז התאים של רקמות הן מתפשטות. הגדלה זו הופכת דמעות מיקרו. החסינות של גוף אנושי ואז ממהרת ומתחילה תהליך הריפוי. עבור אנלוגיה פשוטה, אתה יכול לדמיין איך את סלילת כביש העבודה. הוא הרחיב והחדר הריק באמצע יתמלא הזרע והחול.

המוח יזהה את מדמיע, ולאחר מכן המוח נותן פקודה לגוף להביא את השליח הכימי לרפא את החלקים המדמיעים. לאחר תהליך הריפוי נעשה, התא יהיה חזק וטוב יותר. זה כמו שאם אתה הולך למרכז הכושר להתאמן.

אתה עושה את זה ללא הרף כדי לקבל תוצאה נהדרת. השתמש SizeGenetics יומי (או מרווח זמן) אז השריר יוכשר וקבלה גדולה. אבל אתה צריך לזכור שזה צריך שימוש קבוע. כמו כן, אם יש חריגות עקמומיות, זה יירפא גם בגלל היציבה של הפין היא גם המוקד של העבודה למכשיר.

הדברים הבאים הם השינויים שיוצגו ע”י SizeGenetics:

 • שינוי עיקרי, את אורך הפין שלך (מקסימום 2 אינץ ‘יותר).
 • ביטחון גבוה על ביצועים במיטה.
 • רקמת הפין תהיה חזקה (נותן התחושה החדשה על זקף).
 • תנוחתה של הפין תתוקן.
 • זרימת הדם תשתפר. התזרים יהיה טוב וזה מגביר את השפיכה.

לפני הקנייה SizeGenetics בארה”ב, לראות את התכונות יש לו

SizeGenetics כבר על השוק במשך זמן רב. זה כבר בונה תיעוד טוב. מוצר זה ידוע גם בשם ‘מאריך בדיוק פופולרי. זה אומר “דווקא”, כי זה באמת עובד. ואז, על התכונות, ת הבטיח מכשיר אותך כי העלות שאתה משלם על המכשיר הזה שווה.

הנה כמה תכונות שאתה תקבל על ידי רכישת SizeGenetics:

 • ערבות בטיחות. המכשיר נבדק מדעית וקלינית. אז, את הבטיחות, את הפונקציה ואת העיצוב אמיתי ולעשות עבודה.
 • המראה הפיזי של המכשיר הוא מפואר. חלק מכם עשוי לחשוב כי המכשיר הוא כמו כלי כירורגים מפחיד, אבל בכלל לא. הוא מגיע עם נרתיק עור שנראה זוהר. אם אתם מתכננים חופשה והמודעות, אתה יכול גם להביא אותו בנוחות כי תקבל שקית כי הוא קל לנשיאה על השלים עם מנעול ובריח על הפרטיות.
 • הדירוג הוא גבוה, הוכח על ידי יותר מ 50.000 משתמשים בעולם כולו.
 • רפידות השימושים למכשיר (3M) כדי להימנע פין מן החיכוך בעור רצוי.
 • המתיחה היא מסוגלת לייצר 2800gm לתת מתח על רקמות הפין.
 • המכשיר מספק בר רחב כדי להכיל פין גדול או יותר.
 • כיסוי הראש משתמש לדוג מד”א או Multi-כיוונית, ולכן הוא נוח לשימוש יומיומי.

מה אנחנו יכולים לצפות?

SizeGenetics מבטיח לתת דברים טובים על המוצר ובמיוחד את התוצאה. אתה פשוט צריך לעקוב אחרי הכללים כדי להשתמש בו. הוא רשם בקפידה על ידי היצרן ועל ידי הרופא מאחורי המוצר. המומחים והחוקרים היו ניסויים.

הם רואים כי המתיחה 2800gm הייתה כוח הזכות לאמן את הפין כדי לעורר דמעות המייקר וגם לעורר את התפשטות התאים. עם הכח משולב עם שימוש מתמיד, בגודל ההרחבה יראה בחודש אחד.

להמשיך להשתמש בו כל זמן ולא יהיה תוספת של כ -15% (שימוש 2 חודשים). התוספת תהיה משופרת עד 19% אם אתה משתמש בו עבור 4 חודשים. בשנת 5 חודשים, השינוי בגודל הוא 24% אז בראש השינוי יהיה 6 חודשים עם תוספת גודל 30%.

היתרון השני כי כבר שהוזכר לעיל הוא אחזקת העקמומיות. חלק חריגות עקמומיות אולי שייכים למחלה בשם מחלת Peyronie. החדשות הטובות הן, SizeGenetics גם הופך מכשור רפואי לתקן מחלה זו. יש רופאים מסתמכים על המכשיר הזה ולהציע את המטופל להשתמש בו לטיפול תרופתי.

האבחנות האחרות שקשורים פין אנומליה (אנטומית) יכולות גם להשתמש SizeGenetics. רופאים שמצאו אנומליות פין שונות הודו כי SizeGenetics אכן מסייעים בתהליך הריפוי.

תוצאה קבועה זמני או?

זהו הפחד, כי לעתים קרובות מגיע במוחנו. אבל אל תדאג, התוצאה היא קבועה (תלוי איך אתה משתמש בו ומה פעילויות עשית / עושה). אם אתה מבין את ההוראה, ואת פעילויות או לחץ פיזי על הפין נכון, כך שהתוצאה תחזיק מעמד זמן רב.

לאחר כמה חודשים אתה משתמש במכשיר וכבר להגיע לגודל הרצוי, את הגודל החדש יישאר לנצח. זה יחזיק מעמד למרות שאם אז אתה מחליט להפסיק את השימוש. עיקרון זה דומה עם כמה השרירים של הפחחות שלנו. דבר אחד חשוב הוא לשים לב כי רקמות הפין עשויות להשתנות. אבל השינוי הוא לא שונה בהרבה.

תנאים מיוחדים (רפואי) יכולים להפוך את הפין מתכווץ. אבל, הגודל גדל נשאר קבוע. בעיות רפואיות מסוימות יקרו הפין עלולות להפוך את הפין מצומק. תנאים אלה אינם להיות מודאגים בגלל התוספת, כי אתה כבר זכית משימוש נשאר המכשיר הזהה (כמו השתמשת בו לאחרונה).

כאשר cytokinesis (תהליך של ביקוע תאים) מתרחש, הגודל של הפין הגיע יתוקן. התהליך של שינוי גודל הפין הוא על ידי “עושה” פעילות גופנית (באמצעות SizeGenetics). התוצאה גם נשארת פיסית. זה שונה משימוש רפואה כימי כדי לעורר אורך פין. ברגע שאתה להפסיק את הצריכה, בגודל יחזור לגודלו המקורי. זה מאכזב.

הדירוג ומה שמשתמש אומר

מכשיר זה מקבל דרגה גבוהה. כמעט 90% של הלקוחות נתנו 5 כוכבים. זה אומר שרוב הלקוחות הם מרוצים מהמכשיר. ההדרגות נלקחות מאתר השוק שונה. אז, הנתונים מהימנים.

הנה כמה ביקורות ממשתמשי SizeGenetics

Pe דוק סיפר סיפור על החוויה שלו עם המכשיר הנפלא הזה. הוא השתמש במכשיר במשך שלושה חודשים. במשך שלושת החודשים הראשונים, קיימת תוספת אורך 1 סנטימטר. הוא המשיך להשתמש במכשיר כדי להגיע ליעד שלו. במהלך השימוש שלו, הפין הראה התקדמות באורך. הוא קיבל את הצלחתו עם SizeGenetics.

סקירה נוספת מוצלחת היא מן הבננה בנדר. ניסיונו היה שונה מעט מן הסקירה הקודמת. הוא השתמש יותר ממכשיר אחד. מדי הוא השתמש בשני מכשירים אחרים. הוא אמר כי SizeGenetics היה טוב וטוב יותר מאשר השניים האחרים. ועם מכשיר נהדר זה, הפין שלו הוארך 2 ס”מ אורך.

על וידאו פרסומת SizeGenetics, מישהו בשם Mizik נתן תגובה מצוינת. הוא קנה SizeGenetics שלו בשנת 2009. “אורך” שלו היה 5 ס”מ. אז עכשיו, האורך שלו הוא 7. זה עבד ממש על Mizik.

הסקירה האחרונה היא מן המתנדב שרוצה לכתוב ביקורת על המכשיר הזה. הוא השתמש מסלול דיגיטלי השוואה עושה בין לפני ואחרי השימוש במכשיר. הוא השתמש בתצלום. הוא הניח את איבר מינו על ידי שליט ואז צילם אותו. באותה תקופה הוא היה המכשיר וצלם שוב ב -30 הימים הקרובים.

הוא גם צילם בזמן ביצוע “תרגיל” עם המכשיר. בחודש הראשון, זה היה קשה לראות את ההבדל. המתנדב היה קצת עצוב. אבל הוא המשיך ואז כעבור חודשיים תוצאה טובה הוצגה. הוא המשיך את השימוש ואת בארבעה חודשים, הוא כבר קבל אורך הפין החלומי שלו.

לקנות SizeGenetics עכשיו

בשבילך, בארה”ב, מי רוצה להיות הצלחה על הרמה החדשה של הנאה על ידי להאריך “החייל” שלך, בקרו באתר האינטרנט הרשמי כדי לקבל את המכשיר האמיתי. לא רק עבור אזרח ארה”ב, לקוחות בכל רחבי העולם גם לקנות SizeGenetics דרך האתר הרשמי הזה. ובדיוק זוכר את הערבות. אם אין שינוי בגודל, SizeGenetics יחזיר את כל הכסף שלך בחזרה.

לקנות SizeGenetics החברה